Hakkımızda

Learn about our mission and vision.

DEBA Çeviri ve Dil Hizmetleri A.Ş.

Günümüz Türkiye’sinde TÜİK verilerine göre etkin şekilde faaliyet gösteren 6500 tercüme bürosu/çeviri ofisi bulunmaktadır. Ancak bu rakamın yüzde kaçının teknolojik gelişmeleri, çeviri bilimsel kuram ve araştırmaları takip ettiği tartışılır. Her geçen gün, tüm iş çevreleri hızla ilerleyen teknolojik gelişmelere maruz kalmakta ve DEBA Çeviri ve Dil Hizmetleri A.Ş. çeviri sektöründe belirli bir hâkimiyete sahip genç girişimciler ve genç beyinler tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Çeviri sektöründe beklentileri fazlasıyla karşılayan, titiz ve hızlı bir şekilde çalışan kapsamlı çevirmen kadromuz ile emin adımlarla ilerliyor, siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Profesyonel Hizmet

Müşteri memnuniyeti esaslı prensibimizden hiç ödün vermeyerek karlılığı değil kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Sektörün tüm gelişmelerini öncü olan DEBA ÇEVİRİ A.Ş. yenilikçi anlayışıyla profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır.

Tüm Dillerde Tercüme

Gelişmiş insan kaynakları birimimiz her geçen gün tercüman kadromuzu genişletmektedir. Tercüman alımlarında ince eleyip sıkı dokuyan ekibimiz tüm tercümanlarını özel sınavlardan geçirerek anadilde editörlerin onayıyla kadrosuna katmaktadır. İnsan kaynakları birimimiz her gün onlarca başvuruyu değerlendirerek tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti vermemize olanak sağlamaktadır.

Uzman Kadro

Proje yöneticilerimiz tüm tercümanlarımızı uzmanlık alanlarına göre kategorize etmektedir. Düzenli aralıklarla uzmanlık sınavları gerçekleştiren proje yöneticilerimiz tercüman kadrolarımızın uzmanlaşması için her zaman yoğun olarak çalışmaktadır.

Hızlı Hizmet

Proje yöneticilerimiz gelen işleri uzmanlık alanlarına göre dakikalar içerisinde analiz ederek o alandaki uzman tercümanlarıyla paylaşmaktadır. Sayısı 732 aşkın tercüman kadromuz sayesinde tercüme talepleriniz onaylandıktan sonra dakikalar içerisinde başlatılarak tarafınıza çok kısa bir süre içinde teslim edilmektedir.

%
Dilde Tercüme Hizmeti
%
Profesyonel Tercüman
%
Mutlu Müşteri
%
Sayfa Tercüme